• Geri
 • Partnerimiz Olun

  Partnerimiz Olun

  Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir

  KALİTE: REKABETÇİ GÜCÜMÜZ

  İş yapma tarzımıza rehberlik eden bir değer olarak kalite, sürekli büyümemizin ve başarımızın ana kaynağıdır.

  Kalite Yaklaşımımız

  Sahip olduğumuz vizyona paralel olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin ötesinde karşılamak için son teknoloji ile dünya standartlarında sulama ürünleri üretiyoruz.

  İtibarımızı müşterilerinin ihtiyaçlarını beklentilerinin ötesinde karşılayarak kazandık. Amacımız, global endüstride en fazla tercih edilen damla sulama markası olmaktır.

  ‘’ Kalite, ana değerlerimizden biri olarak sürekli büyümemizi ve başarımızı sağlayan esas nedendir. Müşterilerimizin kalite konusundaki beklentilerini ürünlerimizde bulması, uzun ömürlü ilişkilerimizi sağlayan temeldir.’’

  Üretim standartlarımıza uygun olmayan bir ürün ile karşılaştığımızda daima hızlı bir biçimde ve zamanında harekete geçeriz. Performans ölçümlerinden ve müşteri geri bildirimlerinden kazanılan iç görülerden faydalanarak ürün kalitemizi sürekli olarak geliştiririz.

  Sunstream Sulama olarak kalite yaklaşımımız dört aşamalı bir yapı üzerinde temellendirilmiştir:

  Tüm süreçler, müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişimi sağlamak adına, ilgili tüm personelin ortak katılımı ile en yüksek profesyonel standartlara uygun olarak doğru maliyet ve zamanda gerçekleştirilir.

  Bu doğrultuda:

  • Uluslararası ve yerel standartlar, iş sağlığı ve güvenliği ile çevre yönetim sistemine dair regülasyonlara uygun bir kalite yönetim sistemi uygular, sürekli gelişim amacıyla hareket ederiz.

  • Sürekli gelişim felsefemize bağlı olarak tüm süreçlerimizin verimliliğini uluslararası rekabet seviyesinde gerçekleştiririz.

  • Kurum içi iletişim yoluyla kalite odaklı kurum kültürü empoze ederiz.

  • Şirket hedeflerimize ulaşmada kalitenin ne kadar önemli bir rol oynadığını çalışanlarımıza eğitim yoluyla aktarırız.

  • Kalite politikamıza uygun olan nitelikli tedarikçilerle çalışırız.

  • Süreçlerimizi geliştirmek için müşterilerimizin geri bildirimlerinden yararlanırız.

  • Son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederiz.

  Kalite Sertifikalarımız

  Global bir marka olarak tüm dünyada ve yerel pazarda kabul gören Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından onaylanan sertifikalara sahibiz.

  SertifikaKapsam
  ISO 9001:2015 Basınçlı Tarımsal Sulama Sistemleri ve Kauçuk & Plastik Ürünlerin Üretimi, Plastik Enjeksiyon Ürünler için Kalıp İmalatı
  ISO 14001:2015 Basınçlı Tarımsal Sulama Sistemleri ve Kauçuk & Plastik Ürünlerin Üretimi, Plastik Enjeksiyon Ürünler için Kalıp İmalatı
  ISO 45001:2018 Basınçlı Tarımsal Sulama Sistemleri ve Kauçuk & Plastik Ürünlerin Üretimi, Plastik Enjeksiyon Ürünler için Kalıp İmalatı
  ISO 9261 Damlatıcı ve Damla Sulama Borusu

  https://www.traditionrolex.com/49

  https://www.traditionrolex.com/49