• Geri
 • Partnerimiz Olun

  Partnerimiz Olun

  Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir

  KALİTEYİ HERKES İÇİN EKONOMİK YAPIYORUZ

  Vizyonumuz, kaliteli ve ekonomik ürünlerimiz sayesinde partnerlerimize ve çiftçilere somut değerler katarak global endüstride en fazla tercih edilen damla sulama markası olmaktır.

  Genel Bilgi

  Sunstream, 1994 yılında plastik ürün ve kalıp üretimi gerçekleştirmek üzere kurulan ISKO Plastik şirketine ait Türkiye’nin kendi alanında lider, uluslararası sulama sistemleri markasıdır. Kurulduğu günden bu yana, çiftçilerin kullanılan su miktarından, zamandan ve fiziksel iş gücünden tasarruf etmelerini sağlayarak daha yüksek miktarda ve kalitede mahsul almalarına yardım etmektedir.

  Sulama ürünleri üretiminde ve geliştirilmesinde köklü bir geleneğe sahip olan Sunstream, Türkiye’nin ilk ince etli damla sulama borusudur.

  Tüm dünyada tanınan damla sulama boruları yanı sıra damla sulama borusu bağlantı parçaları, yağmurlama borusu, yağmurlama borusu bağlantı parçaları ve daha birçok ürün Çanakkale’de bulunan, yaklaşık 20.000 m2 alana ve yıllık 10.000 ton plastik ham madde işleme kapasitesine sahip modern fabrikada ISO 9001 kalite standartlarına uygun şekilde üretilmektedir.

  Sunstream ürünleri, İstanbul’da bulunan satış ofisi ve bölge temsilcileri aracılığı ile ülke içerisinde 200’den fazla bayi, dünya genelinde ise 50’den fazla ülkeye ulaştırılmaktadır.

  Şirket bünyesinde 300’den fazla çalışan, Türkiye içerisinde ve dünya genelindeki müşterilerine en iyi kalite ve hizmeti sunmak amacıyla iş birliği içerisinde çalışmaktadır.

  Genel Bilgi

  Tarihimiz

  1

  1999

  İSKO Plastik, 2000 m2 alana sahip ilk fabrikasını İstanbul’da açtı ve Sunstream markası adı altında yuvarlak damlatıcılı (Dynomin) ve yassı damlatıcılı (Macronova) ilk damla sulama borularını üretmeye başladı.

  2

  2000

  Yüksek kalitede konektör, mini vana, kör tapa ve contalardan oluşan damla sulama bağlantı parçaları ile lay flat borusu bağlantı parçalarının tasarımını ve üretimini gerçekleştirmeye başladı. Her bir bağlantı parçası Sunstream partnerlerinin bulunduğu pazar ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandı ve üretildi.

  3

  2001

  6 mil (0.15 mm) et kalınlığına sahip ince etli damla sulama borusu üreten ilk Türk şirketi oldu. 2008 yılına kadar sadece Macronova damlatıcıları ince etli damla sulama boruların imalatında kullanıldı.

  4

  2008

  Çanakkale’de 10.000 m2 alana sahip fabrikasını açtı ve Macronova’ya ek olarak Hypernova yassı damlatıcılı ve yuvarlak damlatıcılı (Dynomin) damla sulama boruları üretimine başladı.

  5

  2012

  Yağmurlama boruları ve bağlantı parçaları üretimine başlandı. Bu ürün grubunun eklenmesiyle birlikte müşterilere daha fazla seçenek sunuldu ve bunun sonucu olarak şirket pazar payının yükselmesi sağlandı.

  6

  2013

  Yuvarlak basınç ayarlı damlatıcılı (Dynomac PC) ve yassı basınç ayarlı damlatıcılı (Mercure PC) damla sulama boruları üreten ilk Türk şirketi oldu. O zamandan beri, her iki damlatıcı da çiftçilerin değişen basınç altında aynı debiyi almasına yardımcı olmaktadır.

  7

  2014

  Şeritli damla sulama borusu (Parallax) üreten ilk Türk şirketi oldu. Çiftçiler tarafından oldukça ilgi gören yeni integral yassı damlatıcı Supernova aynı yıl ürün grubuna eklendi.

  8

  2016

  Fabrika kapasitesi 20.000 m2’ye çıkarılarılarak üretimin 17 üretim hattı ve 150’den fazla çalışanın katkısıyla gerçekleştirilmesi sağlandı.

  Değerlerimiz

  "Değerlerimiz yaptığımız işin temelini oluşturur, neyi temsil ettiğimizi ve nasıl hareket etmemiz gerektiğini belirler."

  Kalite

  Kalite, rekabetçi gücümüzü aldığımız yerdir. Dünya standartlarında ürünler üretir, yaptığımız her işte müşterilerimizin beklentisini aşarak sürekli gelişme için çabalarız.

  Verimlilik

  Verimlilik, müşterilerimize değer yaratmak için maliyetlerimizi nasıl yöneteceğimizi belirleyen bir anahtardır. Bu doğrultuda kaynaklarımızı verimli kullanırız ve hedeflerimize ulaşırken iş süreçlerimizi sürekli geliştiririz.

  Güven

  Güven, yaptığımız işin temeli, başarımızın ön koşuludur. Güvenin zor kazanılmasına rağmen kolayca kaybedilebileceğinin bilincinde olarak daima dürüstlükle hareket eder, sözümüzü her seferinde tutarız.

  Global Pazarda Sunstream

  Sunstream, Türkiye’de doğdu, fakat tüm dünyaya yayılmak asıl amacımızdı. 4 kıtada 50’den fazla ülkede bulunan partnerlerimizle, hem gelişmiş hem de gelişmekte olan pazarlarda global varlığımızı sürdürmekteyiz.

  Algeria
  Argentina
  Australia
  Azerbaijan
  Brazil
  Bulgaria
  Chile
  Colombia
  Croatia
  Cyprus
  Czech Republic
  Dominican Rep.
  Ecuador
  France
  Georgia
  Germany
  Greece
  Guatemala
  Honduras
  Hungary
  Iraq
  Israel
  Italy
  Kazakhstan
  Kenya
  Kosovo
  Lebanon
  Lithuania
  Macedonia
  Malaysia
  Mexico
  Moldova
  Morocco
  Nigeria
  Pakistan
  Paraguay
  Peru
  Poland
  Romania
  Russia
  Saudi Arabia
  Senegal
  Serbia
  Slovakia
  South Africa
  Spain
  Tajikistan
  Tanzania
  UAE
  Ukraine
  Uruguay
  Uzbekistan
  Vietnam

  Kariyer

  Siz de ekibimize katılmak istiyorsanız, aşağıda bulunan bilgileri doldurabilirsiniz.

  https://www.traditionrolex.com/49

  https://www.traditionrolex.com/49